logo JSB National investments 

Оголошення про безпосередній продаж майна (основних засобів)

АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ»

 

Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ» оголошує про початок з 29.08.2016 року безпосереднього продажу юридичним та фізичним особам майна, що використовувалось удіяльності банку

Ознайомитися з переліком майна, що підлягає продажу, оформити заяву на його придбання та огляд можна в робочі дні з 10.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) за адресою: м. Київ, вул. Січових стрільців, 15 (діє попередній запис за телефоном (044) 364-04-57).

Перелік майна, що реалізується АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ»  надається у додатку.

Для оформлення договорів купівлі-продажу потенційним покупцям необхідно подати за адресою місцезнаходження банку: м. Київ, вул. Січових стрільців, 15, заяву на придбання встановленого зразка та пакет документів:

Видача придбаного майна відбуватиметься після повної оплати його вартості та надходження грошових коштів на накопичувальний рахунок АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ» або в касу банку не пізніше наступного дня після укладення договору.

Після придбання майно самостійно вивозиться покупцем та поверненню не підлягає.

Додаткову інформацію щодо порядку придбання майна та укладення договору купівлі-продажу можна отримати за телефоном (044) 364-04-57.